1/3+1,2 * (2,3-0,061:0,2)

+4
Ответы (1)
  1. 16 декабря, 03:14
    0
    1) 0,061:0,2=0,305 2

    ) 2,3-0,305=1,905

    3) 1,2*1,905=2,296

    4) 1/3+2,296=