8/13 • 6 =

12/19 • 8 =

3/8 • 7 =

4/15 • 9 =

+3
Ответы (1)
  1. 3 октября, 09:25
    0
    8/13*6=48/13

    12/19*8=96/19

    3/8*7=21/8

    4/15*9=36/15