Найди разность

4 сот.-6 дес.

+1
Ответы (2)
  1. 22 июня, 06:15
    0
    400-60=340, или три сот. и четыре дес.
  2. 22 июня, 06:30
    0
    4 сот.-6 дес=400 - 60 = 340