1 1/2-2/3=

6 3/7-5 5/7=

+4
Ответы (1)
  1. 5 мая, 01:36
    0
    11/2-2/3 = 33/6 - 2/6=31/6 = 5 1/6

    6 3/7 - 5 5/7 = 5/7