А) 3 м в квадрате 76 дм в квадрате 98 см в квадрате минус 9 м в квадрате 58 дм в квадрате 43 см в квадрате

б) 32 а 74 м в квадрате 21 дм в квадрате минус 48 а 62 м в квадрате 83 дм в квадрате ришите плыз

+3
Ответы (1)
  1. 13 ноября, 20:33
    0
    А) 3 м²76 дм²98 см²-9 м²58 дм²43 см²=37698 см²-95843 см² = - 58145 см² = - 5 м²81 дм²45 см²

    б) 32 а74 м²21 дм²-48 а62 м²83 дм²=327421 дм²-486283 дм² = - 158862 дм² = - 15 а88 м²62 дм²