6,75-6,75 * (0,45-6,72:6,4)

+4
Ответы (1)
  1. 17 мая, 23:06
    0
    1) 6,72:6,4=1.05

    2) 0,45-1,05=-0,6

    3) - 6,75 * (-0,6) = 4,05

    4) 6,75-4,05=2,7