Скильки чисел у натуральному ряди розмищено вид 10 до 23 вид 57 до 68 вид 245 до251

+5
Ответы (1)
  1. 24 августа, 07:41
    0
    23-10=13 чисел

    68-57=11 чисел

    251-245=6 чисел.