Система уравнений 2 х-y=5 3 х+y=2 (система)

+2
Ответы (2)
  1. 11 сентября, 20:25
    0
    {2x-y=5

    {y=2-3x

    {2x-2+3x=5

    {5x=7

    {x=7/5

    {y=-11/5
  2. 11 сентября, 21:23
    0
    2x-y+3x+y=5+2

    5x=7

    x=1.4

    2*1.4-y=5

    -y=2.2

    y=-2.2

    ответ х=1.4 у=-2.2