8*4 + (25-17) = 82-21:7+11 = (13-8) * 6:10=

42: (31-8*3) =

(90:10-4) * 7=

72: (40-32) * 6=

81:81*9+37=

(39-39) * 100+36:6=

(6*10-48) : 2=

+2
Ответы (2)
  1. 23 ноября, 11:51
    -1
    1. 40

    2.90

    3.3

    4.6

    5.35

    6.46

    7.106

    8. 6
  2. 23 ноября, 15:00
    0
    8*4 + (25-17) = 32+8=40

    (13-8) * 6:10 = 5*6:10=30:10=3

    42: (31-8*3) = 42: (31-24) = 42: (7) = 6

    (90:10-4) * 7 = (9-4) * 7=35

    72: (40-32) * 6=72: (8) * 6=54

    81:81*9+37=46

    (39-39) * 100+36:6=6

    (6*10-48) : 2=6