34,4 - (18,1-5,6) + (-11,9+8)

+2
Ответы (1)
  1. 18 января, 04:24
    0
    1) 18,1-5,6=12,5

    2) - 11,9+8=-3,9

    3) 34,4-12,5=21,9

    4) 21,9-3,9=18