1.) 9 х-7=6 х+14; 2) (12 у+18) (1.6-0.2 у) = 0

+1
Ответы (2)
  1. 8 августа, 04:24
    0
    9 х-6 х=14+7 3 х=21 х=7 12 у+18=0 или 1,6-0,2 у=0 12 у=-18 у=-18:12 у=-1,5 - 0,2 у=-1,6 у=-1,6: (0,2) у=8
  2. 8 августа, 06:06
    0
    1.) 9 х-7=6 х+14

    9 х-6 х=14+7

    3 х=21

    х=21:3

    х=7

    2) (12 у+18) (1.6-0.2 у) = 0

    12 у+18=0 1,6-0,2 у=0

    12 у=-18 - 0,2 у=-1,6

    у=-18:12 у=-1,6: (-0,2)

    у=-1,5 у=8