Uveliciti na 3 kajdoe iz cisel 1457

+1
Ответы (1)
  1. 13 января, 08:01
    0
    1+3=4

    4+3=7

    5+3=8

    7+3=10

    14+3=17

    45+3=48

    57+3=60

    145+3=148

    457+3=460

    1457+3=1460