решите уравнения: а) (3 х+5 х) * 18=144 б) (7 у-3 у) : 8=17 в) (6 а+а) : 13=14 г) 48: (9 б-б) = 2

+5
Ответы (2)
  1. 16 июля, 04:37
    0
    а) (3 х+5 х) * 18=144

    8 х=144/18

    8 х=8

    х=8/8

    х=1

    б) (7 у-3 у) : 8=17

    4 у=17*8

    4 у=136

    у=136/4

    у=34

    в) (6 а+а) : 13=14

    7 а=14*13

    7 а=182

    а=182/7

    а=26

    г) 48: (9 б-б) = 2

    48/8 б=2

    8 б=48/2

    8 б=24

    б=24/8

    б=3
  2. 16 июля, 05:58
    0
    а) (34+5 х) * 18=144

    8 х*18=144

    8 х=144/18

    8 х=8

    х=8/8

    х=1

    б) (7 у-3 у) / 8=17

    4 у=17*8

    4 у=136

    у=136/4=34

    в) (6 а+а) / 13=14

    7 а=14*13

    а=182/7=26

    г) 48 / (9 б-б) = 2

    48/8 б=2

    48/2=8 б

    24=8 б

    б=24/8=3