5/9 + 1 5/7 * (4 2/3-2 5/8:1 3/4

+1
Ответы (1)
  1. 20 марта, 03:06
    0
    1) 2 5/8 : 1 3/4=5/3

    2) 4 2/3-5/3=1

    3) 1 5/7*1=5/7

    4) 5/9+5/7=80/63