1) 3 х+5 х-4=16 2) 7 у-2 у=35 3) 18 у-5 у+2 у=45

+2
Ответы (1)
  1. 5 января, 07:29
    0
    3 х+5 х-4=16

    8 х=16-4

    8 х=12

    х=1,5

    7 у-2 у=35

    5 у=35

    у=7

    18 у-5 у+2 у=45

    15 у=45

    у=3