Обчислить масу етанолу кылькыстю речовини 2 моль?

+1
Ответы (1)
  1. 19 января, 04:58
    0
    N (C₂H₅OH) = 2 моль

    m (C₂H₅OH) = ?

    Mr (C₂H₅OH) = 46 г/моль

    m = n · M = 2 · 46 = 92 г.