Скыльки атомыв карбону мыстить глюкоза c6h12o6 кылькыстю речовини 0,5 моль

+2
Ответы (1)
  1. 15 декабря, 18:13
    0
    N (C6H12O6) = n*Na=0,5*6,02*10^23=3,0*10^23 молекул.

    В 1 молекуле C6H12O6 6 атомов углерода, поэтому:

    N (C в C6H12O6) = N (C6H12O6) * 6=3,01*10^23*6=1,806*10^24 атомов.

    Ответ: 1,806*10^24 атомов.