Вапняк мосою 1,5 кг у масовою часткою СаСО3 90%. Яка маса СаСО3 утвориться

+3
Ответы (1)
  1. 3 августа, 21:45
    0
    M (CaCO3) = 1500*0.9 = 1350 (г)