Бчислить масу продукту реакции гидрування бензену взятого обемом 17.7 мл.

+3
Ответы (1)
  1. 21 апреля, 04:20
    0
    C6H6+3H2=C6H12

    Mr (C6H12) = 78

    n (C6H6) = 17,7/78=0.2

    Mr (C6H12) = 84

    m (C6H12) = 84•0.2=16.8