Яку масу оксиду необхидно взяти для отримання 20 г калий гидроксиду

+5
Ответы (1)
  1. 8 июля, 06:30
    0
    Х г 20 г

    Na2O + H2O = 2NaOH

    n = 1 моль n=2 моль

    М = 62 г/моль М = 40 г/моль

    m=62 г m=80 г

    Х г Na2O - 20 г NaOH

    62 г Na2O - 80 г NaOH

    m (Na2O) = 62 * 20 / 80 = 15,5 г