Обчислити масу 336 мл етену

+5
Ответы (1)
  1. 21 декабря, 02:55
    0
    Дано:

    V (C2H4) = 336 мл=0,336 л

    Найти:

    m (C2H4) - ?

    n (C2H4) = V/Vm

    Vm=22.4 л/моль

    n (C2H4) = 0,336 л 22,4 л/моль=0.02

    n (C2H4) = 0,02 моль

    m (C2H4) = n*M

    M (C2H4) = 12*2+16*4=88 г/моль

    m (C2H4) = 0,02 моль * 88 г/моль=1,76 г

    m (C2H4) = 1,76 г

    Ответ:m (C2H4) = 1,76 г