Составьте структурную формулу для 2-метил 3-этилгептена-1

+3
Ответы (1)
  1. 20 февраля, 00:42
    0
    CH3 - CH = C (CH2-CH3) - CH2 - CH2 - CH2 - CH3

    CH3 - CH = C (CH3) - CH (CH2-CH3) - CH2 - CH3