H3po4 молекуляр масса

+1
Ответы (2)
  1. 24 декабря, 05:59
    0
    H3PO4: 1*3 + 31 + 64 = 98
  2. 24 декабря, 07:16
    0
    H3PO4=фосфорная кислота Mr=98 г/моль

    1*3+31+16*4=3+31+64=98 г/моль