Чи вистачить 10 л итрив кисню для спалювання 53 литрив метану?

+2
Ответы (1)
  1. 29 мая, 20:51
    0
    CH4 + 2O2 = CO2 + 2H2O

    53/1 = x/2;

    x = 53 * 2 = 116 л O2.

    116 > 10 = = > не вистачить.