Обчислити масу 70 молекул озону

+2
Ответы (1)
  1. 4 июля, 09:50
    0
    Дано:

    N (O3) = 70 • 10^23 молекул

    Найти: m (O3) - ?

    Решение:

    n (O3) = N / NA = 70 • 10^23 / 6 • 10^23 = 12 моль

    M (O3) = 48 г/моль

    m (O3) = nM = 12 моль • 48 г/моль = 576 г

    Ответ: 576 г