Виконайте перетворення К=КН=Н2=Н2 О=Н2=НСl

+3
Ответы (1)
  1. 6 января, 13:17
    0
    1.2K+H2=2KH

    2. KH+H2O=KOH+H2

    3.2H2+O2=2H2O

    4.2H2O+2Na=2NaOH+H2

    5. H2+Cl2=2HCl