Дано: n (H2S) = 3 моль m (H2S) - ? V (H2S) - ? N (H2S) - ?

+2
Ответы (1)
  1. 2 июня, 17:21
    0
    M (H2S) = n*M = 3*34 = 102 г

    V (H2S) = n*Vm = 3*22.4 = 67.2 дм3

    N (H2S) = n*Na = 3*6.02*10^23 = 18.06*10^23