1) метан - > ацетилен - > бензол

2) карбонат кальция - > оксид кальция - > карбид кальция

3) ацетилен - > бензол - > хлорбензол

4) ацетилен - > бензол - > нитробензол

+1
Ответы (1)
  1. 29 сентября, 16:46
    0
    1) 2 СН4=С2 Н2+3 Н2

    3 С2 Н2=С6 Н6

    2) СаСО3=СаО+СО2

    CaO+3C=CaC2+CO

    3) 3 С2 Н2=С6 Н6

    С6 Н6+НСl=C6H5-Cl+HCl

    4) 3 С2 Н2=С6 Н6

    C6H6+HO-NO2=C6H5-NO2+H2O