Складить молекулярни ривняння, що видповидають таким йонно-молекулярним ривнянням Fe3+3OH-=Fe (OH) 3

+4
Ответы (2)
  1. 14 июля, 18:39
    0
    Fe+3+3OH-=Fe (OH) 3

    FeCl3+3NaOH=Fe (OH) 3+3NaCl
  2. 14 июля, 20:56
    0
    FeCl₃+3NaOH=Fe (OH) ₃↓+3NaCl - молекулярное

    ₊₃ ₋ ₊ - ₊ ₋

    Fe+3Cl+3Na+3OH=Fe (OH) ₃↓ + 3Na+3Cl - повне

    ₊₃ ₋

    Fe+3OH=Fe (OH) ₃ - скорочене