Обчислить относительную молекулярною массу карбонату кальцию (мел) Са СО3

+4
Ответы (1)
  1. 9 января, 21:00
    0
    Ca C O3

    Mr = (Ca C O3) = Ar (Ca) + Ar (C) + Ar (O) * 3=100

    Mr = (Ca C O3) = 40+12+16*3=100