2 моль O2,3 моль H2-ден туратын газдар калыпты жагдайда канша колем алады

+1
Ответы (1)
  1. 11 ноября, 23:35
    0
    V (O2) = v*VM=2*22,4=44,8 л

    V (H2) = 3*22.4=67.2 л