Знайди масу 5.6 л ацетилену.

+3
Ответы (2)
  1. 3 апреля, 12:17
    0
    М (С2 Н2) = 26 г/моль

    n (C2H2) = 5,6 л/22,4 л/моль = 0,25 моль

    m (C2H2) = 0,25 моль*26 г/моль = 6,5 г

    ответ: 6,5 г
  2. 3 апреля, 14:03
    0
    Нам дан V (C2H2) = 5,6 л

    Найдем n (C2H2) = V (C2H2) / Va=5,6/22,4=0,25 моль

    тогда m (C2H2) = n (C2H2) * Mr=0,25*26=6,5 г