Обчыслить масову частку елементив FeS2

+2
Ответы (2)
  1. 14 марта, 00:10
    0
    Mr (FeS2) = Ar (Fe) + 2Ar (S2) = 56+2*32 = 120

    ω (Fe) = Ar (Fe) / Mr (FeS2) = 56/120 = 0.4667 или 46,67%

    ω (S) = 100% - 46.67% = 53.33%
  2. 14 марта, 00:51
    0
    Mr (FeS2) = 56 + 32*2 = 120

    W (Fe) = Ar (Fe) * n / Mr (FeS2) * 100% = 56 * 1 / 120 * 100% = 47%

    W (S) = Ar (S) * n / Mr (FeS2) * 100% = 32*2 / 120 * 100% = 53%