W (S) = Ar (S) * i : Mr (K2S) =

+1
Ответы (2)
  1. 9 мая, 15:30
    0
    Mr (K2S) = 39*2 + 32 = 110

    W (K) = Ar (K) * n / Mr (K2S) * 100% = 39*2 / 110 * 100% = 71%

    W (S) = Ar (S) * n / Mr (K2S) * 100% = 32*1 / 110 * 100% = 29%
  2. 9 мая, 16:34
    0
    Mr (K2S) = 2*39+32=110

    W (S) = 32/110=0.2909=29.09%