Al - Al2037 - AlCl3 - Al (OH) 3 - AlPO4

+5
Ответы (1)
  1. 10 июня, 09:59
    0
    3O2 + 4Al = 2Al2O 3

    Al2O3 + 6HCl = 2AlCl3 + 3H2O

    3NaOH + AlCl3 = Al (OH) 3 + 3NaCl

    Al (OH) 3 + H3PO4 = AlPO4 + 3H2O