4-метил - 2 - пентен

2.3 - дихлоро - 2 - гексен

2.4-диметил 2 - гептен

+3
Ответы (1)
  1. 12 апреля, 01:48
    0
    CH3 - CH = CH - CH (CH3) - CH3

    CH3 - C (Cl) = C (Cl) - CH2 - CH2 - CH3

    CH3 - C (CH3) = CH - CH (CH3) - CH2 - C H2 - CH3