Друзья! Прошу Вас!

FeCl3+NaOH->Fe (OH) 3+NaCl

Na2S+HCl->NaCl+HS

Al2 (SO4) 3+KOH

+5
Ответы (1)
  1. 6 мая, 15:57
    0
    FeCl3+3NaOH=Fe (OH) 3+3NaCl

    Na2S+2HCl=2NaCl+H2S

    Al2 (SO4) 3 + 6 KOH=2Al (OH) 3 + 3K2SO4