Fe→ ... →Fe (OH) 3→Fe (NO3) 3

+4
Ответы (1)
  1. 30 июля, 00:46
    0
    1. fe+h2o+o2=fe (oh) 3

    2. fe (oh) 3+3hno3=fe (no3) 3+3h2o