Составьте структурную формулу 2-метил-4-этилгексена-2

+3
Ответы (2)
  1. 22 мая, 22:04
    0
    H3C - C = CH - CH - CH2 - CH3

    | |

    CH3 C2H5
  2. 22 мая, 22:30
    0
    2-метил-4-этилгексена-2

    H3C - C = CH - CH - CH2 - CH3

    | |

    CH3 C2H5