Гомологи для 3,4 - демитилгексен - 2

+5
Ответы (1)
  1. 20 ноября, 05:54
    0
    CH3 - CH=CH-CH2-СН2-CH3 гексен-2

    CH3-C=CH-CH2-CH2-CH3 2 - метилгексен-2

    |

    CH3