Cu2S+O2=

C8H18+O2=

C3H4+O2=

+4
Ответы (1)
  1. 10 августа, 19:33
    0
    8Cu2S + 15O2 = 6Cu2O + 4CuSO4 + 4SO2

    2C8H18 + 25O2 = 16CO2 + 18H2O

    C3H4 + 4O2 = 3CO2 + 2H2O