Ривняння реакций у молекулярний та йонний формах миж ферум 2 сульфатом и натрий гидрооксыдом

+2
Ответы (1)
  1. 12 мая, 00:01
    0
    FeSO4 + 2NaOH = Fe (OH) 2 + Na2SO4

    Fe²⁺ + SO4²⁻ + 2Na⁺ + 2OH⁻ = Fe (OH) 2 + 2Na⁺ + SO4²⁻

    Fe²⁺ + 2OH⁻ = Fe (OH) 2