Обчислить масу 0,2 моль литий гидроксыду

+4
Ответы (2)
  1. 23 декабря, 06:55
    0
    M (LiOH) = n*M=0.2 моль*24 г/моль=4.8 г
  2. 23 декабря, 09:10
    0
    m (LiOH) = n*M=0,2*24=4,8 грамма