Здиснити хим перетворення

ca3n2---ca---cao---ca (oh) 2---caco3---co2---H2co3

+3
Ответы (1)
  1. 12 декабря, 10:25
    0
    2Ca+O2=2CaO

    CaO+H2O=Ca (OH) 2

    Ca (OH) 2+Na2CO3=CaCO3+2NaOH

    CaCO3=CaO+CO2

    CO2+H2O=H2CO3