Са (NО3) 2 + NaOH

Са (NО3) 2+CaC

Са (NО3) 2+H3Po4

Са (NО3) 2+Al

Са (NО3) 2+Li2Co3

Са (NО3) 2+H2SiO3

Са (NО3) 2+FeO

+3
Ответы (1)
  1. 28 мая, 19:38
    0
    Ca (NO3) 2+2NaOH=Ca (OH) 2 + NaNO3

    3Ca (NO3) 2+2H3PO4=Ca3 (PO4) 2+6HNO3

    Са (NО3) 2+Li2Co3=CaLi2 + CO (No3) 2

    Са (NО3) 2+H2SiO3 = CaSiO3 + 2HNO3