Розвязати ланцюжок назвать продукти S→SO2 →H2SO3→Ca2So3 →KSo3

+2
Ответы (1)
  1. 10 июня, 06:42
    0
    s+o2=so2

    so2 + h2o=h2so3

    h2so3+ca=caso3+h2

    caso3+k=kso3+ca