Реакция

BaOH + Na3Po4 =

+4
Ответы (2)
  1. 28 февраля, 11:51
    0
    3Ba (OH) 2 + 2Na3Po4 = Ba3 (Po4) 2+6Na OH
  2. 28 февраля, 12:51
    0
    Baoh+na3po4=ba3 (po4) 2 + naoh