Bao-Bao-Ba (oH) 2-Ba3 (Po4) 2

1)

2)

3)

+2
Ответы (1)
  1. 25 декабря, 11:51
    0
    2Ba+O2=2BaO

    BaO+H2O=Ba (OH) 2

    3Ba (OH) 2+2H3PO4=Ba3 (PO4) 2+6H2O