Який об*эм оксыду карбону (IV) можна добуты пры загорянни 3 моль вуглецю?

+2
Ответы (1)
  1. 11 апреля, 20:44
    0
    C+O2=CO2

    V (CO2) = 3*22.4=67,2 л