Сократить уравнение:

Al Cl3+C (OH) 2 =

ZN (NO) 3+Ca (OH) =

Mg SO4 + Na OH =

Ag O3+H Cl

+4
Ответы (1)
  1. 27 ноября, 19:55
    0
    2AlCl3+3Ca (OH) 2=3CaCl2+2Al (OH) 3

    Zn (NO3) 3+Ca (OH) 2=Zn (OH) 2+Ca (NO3) 2

    MgSO4+2NaOH=Mg (OH) 2+NA2SO4

    Al2O3+6HCl=2AlCl3+3H2O